Yvonne Martinsson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0705-484732 (mobil)

E-post:
yvonne.martinsson@munkedal.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31