Förtroendevalda i Munkedals kommun

Regina Johansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0739-036588 (mobil)

E-post:
regina.johansson@munkedal.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Välfärdsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Välfärdsnämndens utskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31