Förtroendevalda i Munkedals kommun

Mathias Johansson (SD)

Kontaktinformation

Telefon:
0703-13 49 65 (mobil)

E-post:
roger.johansson@munkedal.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljönämnden i mellersta Bohuslän Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Välfärdsnämnden Ledamot 2019-10-29 - 2022-12-31
Välfärdsnämndens utskott Ledamot 2019-11-21 - 2022-12-31