Ulla Gustafsson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
076 826 62 51 (mobil)

E-post:
ulla.gustafsson@munkedal.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-04-27 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-09-24 - 2022-12-31
Välfärdsnämnden Ordförande 2020-02-25 - 2022-12-31
Välfärdsnämndens utskott Ordförande 2020-04-23 - 2022-12-31
Överförmyndare Överförmyndare 2019-01-01 - 2022-12-31