Inger Orsbeck (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0703-512176 (mobil)

E-post:
inger.orsback@munkedal.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-11-18 - 2022-10-16