Anna Höglind (L)

Kontaktinformation

Telefon:
0731-815267 (mobil)

E-post:
anna.hoglind@munkedal.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden 1:e vice 2019-01-01 - 2022-12-31
Munkbo, styrelse Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31