Håkan Bergqvist (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-513 19 37 (mobil)

E-post:
hakan.bergqvist@munkedal.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31