Ausra Karlsson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
0705531031 (mobil)

E-post:
ausra.karlsson@munkedal.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folkhälsopolitiska rådet Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31