Pia Hässlebräcke (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0706-238158 (mobil)

E-post:
pia.hasslebracke@munkedal.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jävsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31