Förtroendevalda i Munkedals kommun

Jenny Jansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0735-273122 (mobil)

E-post:
jenny.jansson@munkedal.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Rambo AB, styrelse Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Valnämnd Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
OrganisationUppdragPartiStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot S 2018-10-15 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare S 2018-10-15 2021-11-16
Kommunfullmäktige Ledamot S 2014-10-15 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot S 2010-11-01 2014-10-31